/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 59532
تاریخ ثبت : 1396/07/03-12:20

"دریازدگی" اثر منتخب استان البرز برای حضور در جشنواره تئاتر فجر شد

تجربه "دریازدگی" برای مخاطبان و داوران جشنواره استانی البرز آنچنان دلچسب و خوشایند بود که باعث شد آنان این اثر نمایشی ارزشمند هنرمندان کرجی را به عنوان منتخب به جشنواره تئاتر فجر ارسال کنند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نمایش دریازدگی که شهریورماه امسال در هفتمین جشنواره استانی البرز روی صحنه رفت، توانست با کسب بیشترین لوح و تندیس برتر، به صورت مستقیم راهی جشنواره تئاتر فجر شده و نماینده کرج و استان البرز در یکی از مهمترین رویدادهای هنری کشور باشد.

مسعود بیگلری کارگردانی و وحید محمدی نویسندگی این اثر را به عهده داشتند که توانستند لوح و تندیس دو رشته فوق را به خود اختصاص دهند. همچنین طراحی صحنه، بازیگری نقش اول مرد و بازیگری نقش اول زن در هفتمین جشنواره تئاتر استانی  البرز به این اثر تعلق گرفت.

کارگردان نمایش در خصوص اثر خود بیان داشت: دریازدگی، شرح نقش عشق در زندگی آدمها است؛ در واقع این اثر می خواهد به مخاطبان بگوید: عشق می تواند در هر زمان و مکانی، به آدمها جوانی و طراوت ببخشد؛ یا به تعبیری دیگر: آدمها می توانند به اندازه عشق شان جوان شوند.

مسعود بیگلری، با تاکید بر اینکه هنر تئاتر برای نفس کشیدن نیازمند مخاطب است، به معرفی تعدادی از هنرمندان حاضر در "دریازدگی" پرداخت و گفت: سیدرهام عسگرپور، مهناز میرزایی، ریحانه ایزدیار و هستی بحری نقش های مختلف نمایش را به عهده دارند.

عادله سادات ارشادی

دریازدگی{ جشنواره تئاتر فجر استان البرز شهر کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 956
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.