/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 65295
تاریخ ثبت : 1397/11/01-12:24

بیش از 28 هزار متراز معابرمنطقه 9 آسفالت شد

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج گفت:تا پایان آذر، بیش از 28 هزار مترمربع ازمعابرسطح محلات منطقه زیر پوشش آسفالت قرار گرفت.
آرش یگانی در گفت‌وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، افزود: تا پایان آذر، عملیات بهسازی و حذف ناهمواری‌، اجرای تراش روکش و لکه گیری معابر و خیابانهای منطقه، در 28 هزار متر و با 3 هزار تن آسفالت در محلات دولت آباد، چهارصد دستگاه،  اصفهانی ها و جاده محمد شهر انجام شده است.
 
وی اظهار کرد: این عملیات با هدف بهبود وضعیت تردد خودروها و ایمنی در تردد شهروندان در حال انجام است. 
 
این مسئول با اشاره به اینکه ترمیم و بهسازی آسفالت خیابان‌ها از جمله مطالبات جدی مردم است، تصریح کرد: به منظور خدمات رساني بيشتر به شهروندان و بستر سازي توسعه و آبادانی شهر و همچنين در راستای بهسازی خيابان ها و معابر سطح شهر ، شهرداری اقدام به اجرای بهسازی، ترمیم، تراش، لکه گیری و روکش آسفالت در خیابان‌ها و معابر اصلی شهر کرده است.
 
مدیر منطقه 9 شهرداری کرج ادامه داد: بسیاری از معابر و خیابان های شهری نیاز به ترمیم آسفالت و لگه گیری دارند که تلاش شده بخشی از این معابر بهسازی شوند.
 
یگانی یادآور شد: بدون تردید آسفالت و لکه گیری معابر شهری افزایش رضایت مندی ساکنان این منطقه را در پی دارد.
 
وی در ادامه  از دو هزار و 300 متر  بهسازی معابر و اجرای جدول گذاری در محله دولت آباد خبر داد و افزود: این اقدام با هدف جمع آوري آب هاي سطحي به عنوان پيش نياز انجام عملیات آسفالت صورت گرفته است.

این مسئول توضیح داد: اميد است شهروندان در انجام تعهدات قانوني خود در قبال شهرداري همكاري لازم را داشته باشند تا اين مشاركت زيرساز حركت هرچه سريعتر برای دستیابی به  توسعه شهر باشد.

مدیر منطقه 9 با اشاره به برنامه ریزی های شهرداری برای بهسازی و آسفالت معابر سطح منطقه گفت: بسیاری از معابر سطح شهر به ترمیم، لکه گیری وآسفالت نیاز دارد که با تعامل و همکاری شهرداری و شورای شهر در حال انجام است.
 
 
 


 فرزانه سیداسحقی 
شهرداری کرج منطقه 9
تعداد دفعات مشاهده شده : 225
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.