/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 65353
تاریخ ثبت : 1397/10/30-08:41

نقش بازرسی در سلامت اداری شهرداری / مدیریت شهری به دنبال عدالت اجتماعی است

شهردار کرج گفت: مدیران و کارکنان بازرسی شهرداری با رفتار قانونمند، جایگاه دستگاه خود را حفظ می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی اصغر کمالی زاده در نشست بازرسان مناطق، سازمانها، معاونت‌ها و ادارات ستادی اظهار کرد: شهرداری به عنوان مجموعه ای خدمت رسان در همه زوایای زندگی شهروندان حضوری مستمر دارد.

وی ادامه داد: شهرداری با ایجاد بستر مناسب برای توسعه شهری و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، تعامل و ارتباط خود با بدنه جمعیتی در مناطق مختلف شهر را حفظ می‌کند.

این مسئول تصریح کرد: بدیهی است چنین ارتباط تنگاتنگی حجم بالایی از وظایف را به همراه داشته و لزوم توجه و دقت بسیار در انجام صحیح امور را دو چندان می‌کند.
 

به دنبال عدالت اجتماعی باشیم
شهردار کلانشهر کرج در ادامه به تلاش و فعالیت اداره کل بازرسی در جهت قانونمندی و قانونمداری اشاره کرد و افزود: در راستای اجرایی کردن اهداف مدیریت شهری در مسیر ترویج عدالت اجتماعی ثابت قدم و بدنبال عدالت اجتماعی هستیم .

کمالی زاده بیان کرد: مدیران و کارکنان بازرسی شهرداری با رفتار قانونمند، جایگاه دستگاه خود را حفظ کرده و ارتقا  می دهند.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به رضایت مردم در پیگیری اهداف مدیریت شهری، اظهار کرد: کسب رضایت مردم یکی از مهمترین اهداف شهرداری است.

کمالی زاده ابراز کرد: مدیریت شهری در طول سال طرح‌های مختلفی را اجرایی می‌کند تا از طریق آنها بتواند سطح رفاه و رضایت شهروندان را بالا ببرد.

کمالی زاده با اشاره به راه اندازی میز خدمت در مدیریت شهری یادآور شد: به منظور ارائه خدمات موثر به مردم و همچنین تکریم ارباب رجوع ،تسهیل و تسریع در انجام امور ، بالا بردن راندمان کار ، ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت ، جلوگیری از اتلاف وقت مراجعین و در نتیجه احیای حقوق عامه مردم میز خدمت در تمامی سازمانها، مناطق مستقر شود تا کار مردم سریع تر انجام شود.

وی با بیان اینکه شفافیت و پاسخگو بودن در برابر مردم آثار مثبتی را به دنبال خواهد داشت،خاطرنشان کرد: پاسداشت کرامت انسانی در جامعه امری اجتناب‌ناپذیر است بنابراین راه‌اندازی میزخدمت و تکریم ارباب رجوع می‌تواند نمادی از رسیدن به حقوق شهروندی باشد.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
فرزانه سید اسحقی

شهرداری جلسه بازرسی
تعداد دفعات مشاهده شده : 418
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.