/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 65371
تاریخ ثبت : 1397/11/01-10:16

مدیریت شهری کرج به دنبال کاهش هزینه ها است

شهردار کرج گفت: ارائه خدمات با کیفیت به شهروندان مهمترین اولویت مدیریت شهری است.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی اصغر کمالی زاده در جلسه شورای برنامه ریزی اظهار کرد: در زمان بارش برف و باران، شهروندان باید با شهرداری تعامل داشته باشند تا بتوان در کوتاه ترین زمان خدمات با کیفیتی ارائه داد.

این مسئول با بیان اینکه زمان بارش برف خیابان ها لغزنده می شوند و در صورتی که خودروها زنجیر چرخ نداشته باشند، شاهد تصادفات و به دنبال آن مسدود شدن راه ها هستیم، گفت: وقتی راه بسته باشد قاعدتا نیروهای خدماتی نیز میان راه گیر کرده و نمی توانند به شهروندان خدمت رسانی کنند.

وی اضافه کرد: شهروندان در زمان بارش برف باید از سفرهای درون شهری غیر ضروری خودداری کنند تا شهرداری عملیات خدمت رسانی و بازگشایی معابر را با سرعت بیشتری انجام دهد.

شهردار کرج در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی کنونی اشاره کرد و گفت: در این شرایط ضروری است تا به دنبال راهکارهای کاهش هزینه باشیم.

این مسئول ابراز کرد: باید در مسیرهای شیب دار، مخازن و پمپ های حاوی ضد یخ مایع جانمایی شود تا هنگام بارش برف این مایع بر روی خیابان ریخته شده و مانع از یخ بستن برف بر روی سطح خیابان شود.

کمالی زاده با اشاره به اینکه به جای مایع ضد یخ از آب نمک نیز می توان استفاده کرد، افزود: استفاده از این روش علاوه بر کاهش هزینه ها (استخدام راننده)، تسریع در خدمت رسانی را با به کارگیری کمترین نیروی انسانی و بیشترین کیفیت به دنبال خواهد داشت.

وی تاکید کرد: وظیفه شهرداری خدمت رسانی به شهروندان است و خوشبختانه مجموعه مدیریت شهری کرج تا کنون توانسته این وظیفه را به عنوان سیاست اصلی و مهمترین هدف دنبال کند و باید تلاش کنیم تا این مهم با کیفیت بهتر و مطلوب تری محقق شود.

شهردار کرج با تاکید بر اینکه جلب رضایت شهروندان از اولویت های مدیریت شهری است، افزود: این امر موجب اعتماد شهروندان و تعامل دو سویه میان مسئولان و شهروندان شده و حل مشکلات شهر را در پی دارد.

نازنین فرضی زاده

شهرداری کرج شورای برنامه ریزی
تعداد دفعات مشاهده شده : 288
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.